

















Dyson Big Ball Absolute 2 Cylinder vacuum Dry
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DYSON
- Κωδικός: WLONONWCRPAP7
- Βάρος(kg): 6.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 23.00cm x 47.00cm
- EAN: 5025155081921
456,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 368,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cleaning surfaces | Hard floor Carpet |
| Cleaning type | Dry |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 385 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Guarantee | G024M |
| Height | 349 mm |
| Multifunction tool | Yes |
| Operating radius | 10.62 m |
| Product colour | Nickel |
| Proper use | Home |
| Type | Cylinder vacuum |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Vacuum brushes included | Mini brush Turbo brush |
| Weight | 7.92 kg |
| Width | 295 mm |
