



















Bosch BHN20L handheld vacuum Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSODK0149
- Βάρος(kg): 1.53kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.50cm x 38.00cm x 11.50cm
- EAN: 4242005190881
106,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accessory storage | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Charging time | 5 h |
| Cleaning surfaces | Stair steps |
| Cleaning type | Dry |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 380 mm |
| Dirt capacity dry | 0.3 L |
| Guarantee | F024M |
| Handle controls | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 135 mm |
| Power control | Electronic |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue Black |
| Repairability index | 6.8 |
| Runtime | 45 min |
| Telescopic wand | No |
| Upholstery nozzle included | No |
| Vacuum brushes included | No |
| Variable power | Yes |
| Vertical storage | No |
| Wall mountable | No |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 110 mm |
