











Bissell SpinWave + Vac Pet Pro Stick vacuum Battery Dry&wet Cyclonic Dust bag 0.4 L Black, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BISSELL
- Κωδικός: WLONONWCRPAWO
- Βάρος(kg): 6.94kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 66.00cm x 27.50cm x 31.50cm
- EAN: 0011120275124
453,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 366,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery charger included | Yes |
| Battery voltage | 25.9 V |
| Charging time | 3 h |
| Clean water tank capacity | 0.74 L |
| Cleaning surfaces | Hard floor Tile Wooden floor |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Depth | 250 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dust capacity | 0.4 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1120 mm |
| Manual | Yes |
| Noise level | 75 dB |
| On/off switch | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Grey Black |
| Product type | Stick vacuum |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Removable handheld vacuum | No |
| Removable water tank | Yes |
| Runtime | 70 min |
| Vacuum air filtering | Cyclonic |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 4.48 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 320 mm |
