















Bosch SPV4HKX12E dishwasher Fully built-in 10 place settings
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSZMZ0450
- Βάρος(kg): 29.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 51.50cm x 67.00cm x 87.00cm
- EAN: 4242005551118
634,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 511,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 200-240 V |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Apps supported | Home Connect |
| AquaSensor function | Yes |
| AquaStop function | Yes |
| Cutlery compartment type | Basket |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 550 mm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Dishwashing programs | Favorite Quiet Eco 50 C Intensive 70 C One hour Auto 45-65 C |
| Door colour | Not applicable |
| Energy consumption per 100 cycles | 67 kWh |
| Energy efficiency class | D |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2346947 |
| Extra dry | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Half-load | Yes |
| Height | 815 mm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Installation compartment height (min) | 81.5 cm |
| Installation compartment width | 45 cm |
| Interior light | No |
| Noise emission class | B |
| Noise level | 44 dB |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Remaining time indication | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Temperature (max) | 70 C |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Warnings | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
| Water consumption per cycle | 8.9 L |
| Weight | 27.2 kg |
| Width | 448 mm |
