



























Razer Basilisk V3 Pro mouse Gaming Right-hand RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Optical 30000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAZER
- Κωδικός: WLONONWCRPS51
- Βάρος(kg): 0.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.80cm x 17.50cm x 10.80cm
- EAN: 8886419333937
186,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 150,05€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acceleration (max) | 70 G |
| Built-in memory | Yes |
| Buttons durability (million clicks) | 90 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Country of origin | China |
| Depth | 130 mm |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Height | 42 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse tracking speed | 750 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 30000 DPI |
| Number of programmable buttons | 11 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Package depth | 176 mm |
| Package height | 155 mm |
| Package weight | 416 g |
| Package width | 120 mm |
| Power source | Batteries/Cable |
| Product colour | White |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Weight | 126 g |
| Width | 75 mm |
