









Razer Basilisk V3 Pro 35K mouse Gaming Right-hand RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A Optical 35000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: RAZER
- Κωδικός: GAMRAZMYS0010
- Βάρος(kg): 0.44kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.30cm x 12.00cm x 17.60cm
- EAN: 8886419334606
185,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 149,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acceleration (max) | 70 G |
| Built-in memory | Yes |
| Buttons durability (million clicks) | 90 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable features | Braided |
| Charging dock included | Yes |
| Compliance certificates | EAC CE UKCA |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 130 mm |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Ergonomic design | Yes |
| Feet material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Height | 42.5 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Mouse tracking speed | 750 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 35000 DPI |
| Number of profiles | 5 |
| Number of programmable buttons | 11 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Batteries/Cable |
| Product colour | Black |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Sensor | Focus Pro 35K |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thumb rest | Yes |
| User guide | Yes |
| Vertical design | No |
| Weight | 112 g |
| Width | 75.1 mm |
