
Razer Blackshark V2 X Headset Wired Head-band Gaming Grey, Pink
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAZER
- Κωδικός: WLONONWCRPASG
- Βάρος(kg): 0.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 24.00cm x 12.00cm
- EAN: 8887910061466
79,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 64,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| AC adapter included | No |
| Cable length | 1.3 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Detachable microphone | Yes |
| Driver unit | 5 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 12 - 28000 Hz |
| Headphone sensitivity | 100 dB |
| Headset type | Binaural |
| Impedance | 32 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Product colour | Grey Pink |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Recommended age group | Adult |
| Recommended usage | Gaming |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Suitable for indoor use | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | No |
| Volume control | Rotary |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 240 g |
| Windows operating systems supported | Yes |
