



























Razer Wolverine V2 Pro White Gamepad Analogue / Digital PC, PlayStation 5
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAZER
- Κωδικός: WLONONWCRPMTT
- Βάρος(kg): 0.61kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.30cm x 20.30cm x 8.00cm
- EAN: 8886419351191
186,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 150,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Battery life (max) | 28 h |
| Built-in touchpad | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 105.8 mm |
| Device type | Gamepad |
| Gaming control function buttons | Menu button D-pad |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | PlayStation 5 PC |
| Guarantee | G024M |
| Height | 65.2 mm |
| LED backlight | Yes |
| Mobile operating systems supported | iOS Android |
| Package depth | 215 mm |
| Package height | 202 mm |
| Package weight | 577 g |
| Package width | 80 mm |
| Power source | Cable/Battery |
| Product colour | White |
| Programmable buttons | Yes |
| Rechargeable battery | Yes |
| Shoulder buttons | Yes |
| Weight | 279 g |
| Width | 167.5 mm |
