









Thrustmaster | Joystick | TCA Captain Pack X Airbus Edition
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thrustmaster
- Κωδικός: WLONONWCRAKZU
- Βάρος(kg): 3.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.00cm x 33.00cm x 24.00cm
- EAN: 3362934403140
430,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 346,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Analog on/off | Yes |
| Auto calibration | Yes |
| Built-in display | No |
| Built-in touchpad | No |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Compliance certificates | CE |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 235 mm |
| Detachable cable | Yes |
| Device interface | USB |
| Device type | Joystick + engine control lever |
| Gaming control function buttons | Share button View button Directional buttons Menu button Select button |
| Gaming control technology | Analogue |
| Gaming platforms supported | Xbox PC |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Height | 85 mm |
| LED indicators | Yes |
| Number of axis | 4 |
| Package depth | 478 mm |
| Package height | 195 mm |
| Package weight | 3.27 kg |
| Package width | 286 mm |
| Power source | Cable |
| Product colour | Grey Black |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
| USB connector type | USB Type-C USB Type-A |
| Warnings | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit. The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself. The product should only be used for the purpose described in th |
| Weight | 3.26 kg |
| Width | 190 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
