





Sony DualSense PS5 Wireless controller Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Sony
- Κωδικός: KSLSONKON0110
- Βάρος(kg): 0.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 7.00cm x 19.00cm
- EAN: 711719574347
95,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Colour name | Starlight Blue |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 106 mm |
| Device interface | Bluetooth/USB |
| Device type | Gamepad |
| Gaming control technology | Analogue |
| Gaming platforms supported | PlayStation 5 |
| Guarantee | F012M |
| Headphone out | Yes |
| Height | 66 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue |
| Reflex vibration | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Warnings | The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury. The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself. Avoid the appliance coming into con |
| Weight | 280 g |
| Width | 160 mm |
