
LG 43QNED70A6A TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LG
- Κωδικός: TVALG-LCD0730
- Βάρος(kg): 9.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 105.00cm x 66.00cm
- EAN: 8806096456743
385,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 310,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD FreeSync | No |
| Analog signal format system | PAL |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Browsing | Yes |
| Common interface (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| ConnectShare (HDD) | No |
| ConnectShare (USB) | No |
| Control type | Remote |
| Digital audio optical out | 1 |
| Digital signal format system | DVB-T DVB-T2 |
| Display diagonal | 109.2 cm (43") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display technology | QNED |
| DVD player | No |
| E-manual | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 74 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 54 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Far-field voice interaction | No |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Firmware upgradeable via | USB Network |
| Game mode | Yes |
| Guarantee | F024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDCP | Yes |
| HDMI ports quantity | 3 |
| HDMI version | 2.0 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Introduction year | 2025 |
| LG technologies (AV/TV) | WebOS Smart TV LG Content Store ThinQ Bluetooth Surround Ready Game Optimiser Auto Low Latency Mode LG Channels WOW Orchestra Filmmaker Mode LG Sound Sync Works with Amazon Alexa Works With Apple HomeKit AI Acoustic Tuning HDR AI Sound Pro Magic Remote Co |
| Miracast | Yes |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| Music apps | Spotify Deezer Amazon Music Tidal Apple Music |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Noise reduction | Yes |
| Number of OSD languages | 38 |
| Number of speakers | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Operating system installed | WebOS |
| Package type | Box |
| PC Audio in | No |
| PC in (D-Sub) | No |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 54 W |
| Product colour | Black |
| Programming period | 8 day(s) |
| PSTI certified | Yes |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 20 W |
| Screen mirroring | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Smart TV | Yes |
| Timeshift | Yes |
| Tuner type | Analog & digital |
| TV Sound Mode Share | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB recording | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Video apps | NOW TV Chili Twitch DAZN Netflix Rakuten TV YouTube Paramount+ Amazon Prime Video Apple TV Disney+ |
| Video upscaling | Yes |
| Web browser | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
