





























Maclean MC-422 TV Wall Mount Heavy Duty 43"-100" max VESA 800x400 120kg Tilting +/-15 Bracket Holder Hanger with Spirit Level Accessories
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maclean
- Κωδικός: TVAMCNUCH0120
- Βάρος(kg): 3.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 87.00cm x 16.00cm
- EAN: 5902211134084
28,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Clamp included | Yes |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height adjustment | No |
| Maximum screen size | 2.54 m (100") |
| Maximum VESA mount | 800 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 120 kg |
| Minimum screen size | 109.2 cm (43") |
| Minimum VESA mount | 100 x 200 |
| Mounting | Wall |
| Mounting kit | Yes |
| Number of displays supported | 1 |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Product colour | Black |
| Suitable for TV | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tiltable | Y |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
