





























Nedis SmartLife ZigBee Radiator Thermostat
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCROL42
- Βάρος(kg): 0.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.80cm x 11.50cm x 16.50cm
- EAN: 5412810451128
64,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 52,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery type | AA |
| Depth | 55 mm |
| Display | LED |
| Frequency | 2480 MHz |
| Guarantee | F024M |
| Height | 97 mm |
| Housing material | Plastic |
| Interface | ZigBee |
| International Protection (IP) code | IP21 |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Number of batteries supported | 2 |
| Product colour | White |
| Proper use | Room |
| Quantity | 1 |
| Remote control included | No |
| Smart thermostat | Yes |
| Temperature range (T-T) | 5 - 30 C |
| Type | Digital thermostat |
| Weight | 162 g |
| Width | 55 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
