









Lindy HDMI 4 Port Multi-View Switch
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRAKHF
- Βάρος(kg): 0.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 16.00cm x 6.00cm
- EAN: 4002888381505
220,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 177,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter output current | 2 A |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Audio formats supported | PCM |
| Colour depth | 8 bit |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| HD type | Full HD |
| HDCP | Yes |
| HDMI ports quantity | 5 |
| HDMI version | 1.3a |
| LED indicators | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum operating distance | 15 m |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Power consumption (typical) | 6 W |
| Remote control included | Yes |
| Remote control type | IR |
| Storage relative humidity (H-H) | 40 - 60% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 720p 1080p |
| Video in | 4 |
| Video out | 1 |
| Video port type | HDMI |
| Warnings | Do not open the appliance housing to avoid electric shock. Ensure that the product is used in accordance with the manufacturer's recommendations. Do not open the appliance, risk of electric shock. Avoid contact with liquid to prevent damage to the unit. A |
