





Lindy 30m LC-LC OM3 50/125 Fibre Optic Patch Cable
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRPN98
- Βάρος(kg): 3.67kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 28.50cm x 28.00cm
- EAN: 4002888464000
71,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 30 m |
| Cladding diameter | 125 m |
| Connector 1 | LC |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | LC |
| Connector 2 gender | Male |
| Core diameter | 50 m |
| Doesn't contain | Halogen |
| Fiber mode structure | Multi-mode |
| Fibre optic type | OM3 |
| Full duplex | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Insertion loss | 0.3 dB |
| Product colour | Turquoise |
