









M-AUDIO Oxygen PRO MINI - Keyboard Control... ca
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: M-AUDIO
- Κωδικός: WLONONWCRGIEW
- Βάρος(kg): 1.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.50cm x 46.50cm x 25.50cm
- EAN: 0694318025116
146,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 117,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in display | Yes |
| Cables included | USB |
| Control type | Buttons Rotary Slider |
| Depth | 190 mm |
| Display type | OLED |
| Guarantee | F024M |
| Height | 60 mm |
| Interface | USB |
| MIDI out | Yes |
| MIDI-keyboard number of keys | 32 keys |
| Number of pads | 8 |
| Octave adjustment | Yes |
| Pitch bend wheel | Yes |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 401 mm |
