

















Kingsmith MX16+ treadmill 1320 x 500 mm 16 km/h
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KING SMITH
- Κωδικός: SIFKSMBIE0024
- Βάρος(kg): 61.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 83.30cm x 114.80cm x 30.50cm
- EAN: 6970492719039
1.168,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 942,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottle holder | No |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Buttons, Wireless |
| Depth | 773 mm |
| Easy to fold | Yes |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Foldable | Yes |
| Folded depth | 77.3 cm |
| Folded height | 105.6 cm |
| Folded width | 24.6 cm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 1056 mm |
| Incline adjustment | No |
| Maximum speed | 16 km/h |
| Maximum user weight | 136 kg |
| Minimum speed | 1 km/h |
| Mobile device holder | Yes |
| Motor power | 1.5 hp |
| number of programs | 11 |
| Product colour | Black |
| Running area (W x L) | 1320 x 500 mm |
| Training displayed parameters | Calories Step counter Speed Time |
| Vertical storage | Yes |
| Width | 1545 mm |
