







V-TONE AWA 1 BK - height-adjustable piano bench, black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: V-tone
- Κωδικός: MSTVTOLAW0001
- Βάρος(kg): 8.09kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.50cm x 35.00cm x 67.00cm
- EAN: 5908249816664
89,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable height | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Material | Multilayer board Polyurethane Solid wood Eco leather |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Product colour | Black |
| Product type | Piano bench |
| Seat depth | 34 cm |
| Seat height (max) | 55 cm |
| Seat height (min) | 45 cm |
| Seat width | 55 cm |
| Warnings | Check that all height adjustments are properly secured before use. Regularly check the technical condition of the product, especially of moving and rotating parts. Make sure the product is stably positioned before use. |
