



















Kensington VeriMark IT Fingerprint Key Windows Hello & Windows Hello for Business
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRCXJ1
- Βάρος(kg): 0.31kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 22.00cm x 15.50cm
- EAN: 5028252603751
111,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 89,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Master (outer) case gross weight | 250 g |
| Master (outer) case height | 105 mm |
| Master (outer) case length | 140 mm |
| Master (outer) case width | 113 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 134 mm |
| Package weight | 35 g |
| Package width | 20 mm |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Windows operating systems supported | Yes |
