
Xerox B310 Drum Cartridge (40000 Pages)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCRFPB9
- Βάρος(kg): 1.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.20cm x 35.50cm x 30.00cm
- EAN: 0095205068757
126,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 101,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox B305 Multifunction Printer Xerox B310 Printer Xerox B315 Multifunction Printer |
| Depth | 370 mm |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Guarantee | F006M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 160 mm |
| Package depth | 299.7 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 119.4 x 299.7 x 360.7 mm (4.7 x 11.8 x 14.2") |
| Package height | 360.7 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.04 kg |
| Package weight (imperial) | 1.04 kg (2.3 lbs) |
| Package width | 119.4 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 1.04 kg |
| Width | 170 mm |
