



KYOCERA TK-3150 toner cartridge 1 pc(s) Original Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kyocera
- Κωδικός: WLONONWCRBGH7
- Βάρος(kg): 0.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 33.50cm x 12.00cm
- EAN: 632983033746
145,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 117,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 14500 pages |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Compatibility | ECOSYS M3040idn, ECOSYS M3540idn |
| Depth | 330 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Height | 130 mm |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Width | 170 mm |
