
Brother TN-329CTWIN toner cartridge 2 pc(s) Original Cyan
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Brother
- Κωδικός: WLONONWCRPOD9
- Βάρος(kg): 1.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 10.20cm x 17.80cm
- EAN: 4977766736374
521,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 420,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Brother |
| Colour toner page yield | 12000 pages |
| Compatibility | HL-L8350CDW, MFC-L8850CDW |
| Country of origin | China |
| Depth | 120 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 340 mm |
| Layers per pallet | 12 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 72 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.68 kg |
| Page yield footnote | ISO / IEC19798 |
| Pallet gross height | 15.9 cm |
| Pallet gross weight | 144.4 kg |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Cyan |
| Product colour | Black |
| Products per pallet | 72 pc(s) |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 1.07 kg |
| Width | 166 mm |
